8 czerwca 2014

Kto pyta nie błądzi...??

   Witajcie niedzielnie!!
Czy Wy też tak macie, że zapisujecie kontakty w telefonach w ten sposób: "Dawid Ani" "Damian Moniki" "Asia Piotra"..?? Ja tak właśnie robię. I to mnie gubi. Kilka dni temu na przykład zadzwoniła do mnie Ania. Według mojego telefonu "Ania Marnina". Tak. Kiedy telefon zadzwonił, spojrzałam na podpis z miną bynajmniej inteligentną... zachodząc w głowę, któż to dzwoni. Jaka "Marnina"??? Chwilę porozmawiałam... wiecie, naturalnie..: "Cześć Aniu..." Dopiero po kilku minutach, gdy Ania spytała, czy na wesele jedziemy samochodem czy autobusem, zapaliła mi się w głowie lampa. No tak!! Ania, przyszła panna młoda i przyszła żona mojego kuzyna - Marcina. MARCINA, nie Marnina. Rany......
   Czy i Wam zdarza się kogoś nie poznać przez telefon bądź podczas kontaktu osobistego..?? Mnie, niestety, tak;)
Kiedyś przydarzyło mi się coś, z czego teraz się śmieję do rozpuku.
Pojechałam na festyn ze swoją rodziną. Na imprezie było mnóstwo osób, których nie widziałam ładnych parę, a nawet kilkanaście lat. Nagle podeszła do mnie dziewczyna. Ciekawa, elegancka, w kapeluszu z dużym rondem i dużych okularach przeciwsłonecznych. Już z daleka się do mnie uśmiechała. Podeszła ze słowami "Cześć Kasia!!", wyściskała mnie uradowana i od razu poczęła pytać, co u mnie. Głupio mi było spytać kim jest ta urocza osóbka, więc prowadziłam dialog jak gdyby nigdy nic. A to o dziecku, a to o pracy... Rozmawiałyśmy całkiem sympatycznie ponad 20 minut. Kiedy w końcu odeszła, mój małżonek - rzecz jasna - pyta: "Kto to był??" Hmm............. Moja odpowiedź brzmiała: "Zabij mnie, nie mam pojęcia!!" ;)))
Do dziś nie wiem kim była moja rozmówczyni. Ale była świetna... ;)))

 
   Pogoda dziś rozpieszcza. Rano raczyliśmy się kawą na balkonie. Jest pięknie.
Jeśli macie wolne popołudnie, zapraszam do zwizytowania Rustykalnego (zakładka: Nowości), w którym już pojawiły się fantastyczne nowości. Polecam gorąco eleganckie szkła i klimaciarskie dekoracje balkonowo-ogrodowe;))









 
Życzę Wam sympatycznego niedzielnego popołudnia!!
:)

3 komentarze:

  1. :-) ja często tak wpisuję kontakty, choc co jakis czas robie przegląd i wykasowuje "nieznane" numery:-) ps. fotki ślczne. Pozdrawiam słonecznie:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też tak mam. Gdy mijam kogos ze szkolnych lat zastanawiam sie czy znam z widzenia czy znam na "czesc" i nie wiem co wtedy zrobic. Az dziwne ze tak sie zapomina. Ładne to poidło ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. sliczne poidełko , tez czasem rozmawiam a nie wiem z kim mimo ze wpisany ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za poświęcony czas... :)

Udostępnij