25 listopada 2018

Comforteo - mała prezentacja oferty firmy, z którą współpracuję

  Jestem bardzo podekscytowana!! Już za moment przyjedzie moja pierwsza sofa firmy Meble Marzenie, dla której wkrótce już zaprojektuję łóżko i sofę. Będę miała okazję sprawdzić sofę na własnej skórze - poznać jakość produktu i jego zalety. Ciekawa też jestem samego wyglądu, bo zdjęcie w sieci to jedno, a zobaczyć na "na żywo" - drugie.
Sofa ma być w kolorze łamanego beżu, w odcieniu podobnym do koloru tkaniny na antycznej sofie. Bez połysków etc., a kolor dobrałam na podstawie przesłanych mi próbek tkanin. Będzie idealnie pasował do wnętrza.


Dziś chcę Wam przybliżyć nieco ofertę firmy, z którą współpracuję.
   Meble Marzenie jest również właścicielem marki Comforteo. Ta druga związana jest ściśle z produkcją łóżek i materacy, poduszek specjalistycznych etc. Ja jestem na etapie pracy nad projektem łóżka tapicerowanego, które ma łączyć wygodę, komfort i styl w jednym.
Dziś jednak chciałabym Wam przedstawić dwa z produktów Comforteo, mianowicie łożko Tessa i łóżko Sierra.

Oto łóżko Sierra:
Mebel ten charakteryzuje się klasycznym designem - pikowany zagłówek, proste linie, klasyczna rama. Fakt, że rama również jest tapicerowana, daje wrażenie przytulności.
Zagłówek łóżka prezentowanego na zdjęciu jest wysoki, sięga aż 120 centymetrów. Do wyboru są także mniejsze, po 106 i 86 cm wysokości.
Wybierając tę wersję łóżka, można skorzystać z opcji dostosowania jego formy do stylu wnętrza. Firma oferuje:
- różne rodzaje nóżek, od nowoczesnych, po retro bądź stylowe (toczone) w pięciu wybarwieniach do wyboru
- dwa warianty szerokości płóz ramy łóżka - standard i slim, czyli ramę szerokości całego zagłówka, bądź nieco węższą
- wybór łóżka ze stelażem albo z pojemnikiem na pościel, przy tym zaznaczając, że mechanizm pojemnika wspierany jest podnośnikami gazowymi, co ułatwia ich funkcjonowanie - brzmi bardzo interesująco, szczególnie dla użytkowniczek ;)
- zaokrąglenie płóz ramy, po bokach lub od góry; mnie bardzo się podoba to "po bokach", gdyż dodaje mebelkowi charakteru retro i jakiejś takiej subtelności..
- szeroki wybór tkanin tapicerskich w różnych grupach cenowych.
Powyższe opcje możecie sprawdzić TUTAJ (link). Rozwijając zakładki przy poszczególnych opcjach, możecie zobaczyć jak wyglądają oferowane formy dostosowania wyglądu łóżka do potrzeb klienta.

Drugim łóżkiem, które chciałabym Wam zaprezentować, jest Tessa:
Ten model przemawia do mnie osobiście bardziej, ze względu na interesujący zagłówek. Jest nieco bardziej stylowy, wyrazisty.
Łóżko Tessa również można dostosować pod względem ostatecznej formy do swoich potrzeb. Mebelek sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu, od surowych, skandynawskich i industrialnych (jako przełamanie minimalizmu), po klasyczne, nieco cięższe, jako idealne uzupełnienie ich stylistyki.

Gdybym miała wybrać, wybrałabym pewnie wersję Tessa, jednak obydwa modele do mnie przemawiają. Na pierwszy rzut oka widać tu jakość i dbałość o każdy szczegół projektu.
Wersję Sierra widziałabym najchętniej w wersji pasującej do stylu PRL, z ramą w kolorze Kronos 31 (tkanina w kolorze morskim, ciemnym), z nóżkami B10 w kolorze Olchy (zdjęcia?), zaś dla łóżka Tessa wybrałabym toczone nóżki B10 w kolorze orzecha i tkaninę w łamanej bieli.

   Zachęcam Was do odwiedzenia strony firmy Comforteo. Być może ktoś z Was akurat szuka łóżka, albo zwyczajnie szuka inspiracji.
Ja co jakiś czas będę tu prezentować produkty partnerskiej firmy, starając się przybliżyć i Wam, ale i sobie, specyfikę oferowanych mebli.

Już jutro będę mogła zapoznać się bliżej z pierwszym produktem - sofą Dorothy. Moja obecna sofka powędruje do mamy, która (wreszcie) wymieni swoją wersalkę, do której, jak to mama, bardzo się przywiązała :)

   Życzę Wam dobrego dnia, a ja już wkrótce wracam ze zdjęciami nowego nabytku :)))
1 komentarz:

Dziękuję Ci za poświęcony czas... :)

Udostępnij