25 sierpnia 2017

Na chwilę wpadam, by się przywitać

   Witam bardzo, ale to bardzo ciepło nowych czytelników :)))) Rozsiądźcie się proszę wygodnie, weźcie kubek dobrej kawy bądź herbaty i posiedźcie tu ze mną. Porozmawiajmy o czymś miłym, wywołującym dobre emocje..albo po prostu posiedźmy w ciszy, słuchając cichutkich dźwięków relaksującej muzyki... :))))

   Dziś znów serwuję post bez zdjęć, bo zwyczajnie nie mam jak fotografować, chociaż jest co ;) Nie dość, że w domu zmiany, to jeszcze obrazów nowych przybyło.. jednak wszystko jest zakamuflowane przed kurzem. Ale już z górki. Łazienka właściwie już zrobiona. Teraz kolej na moją pracę, czyli dekorowanie. No i sprzątanie rzecz jasna, a to zajmie na pewno sporo czasu.
  Obecnie dopieszczam jedną ze ścian w pokoju dziennym. Przyznam szczerze, że zawsze oszczędzałam na oknach. Gdy zamawiałam zasłony, to tylko dwie, żeby nie było za drogo.. Skutek był taki, że ścianie okiennej zawsze czegoś brakowało. Takiej kropki nad "i". Tym razem postanowiłam dopracować tę część pokoju. Pozostałe elementy zobowiązują - kamieniczne drzwi, masywna kuchnia, stół.. Choćbym miała nie kupić sobie nowych dżinsów, muszę pokój dzienny urządzić do końca. I żadnych półśrodków. Ma być pięknie, przytulnie i ma być widoczna jakość. Zresztą.. na swoim własnym osobistym doświadczeniu przekonałam się, że nie warto oszczędzać. Na meblach, dodatkach. Po prostu się nie opłaca ;)

   Och, jak mi pachnie kawą... Piję i zabieram się za sprzątanie. Wam życzę pogodnego weekendu. Zaglądajcie, bo w kolejnym poście pokażę nowe zasłony, a są naprawdę.....ach....!! :))))))))))
 

3 komentarze:

  1. ja czekam z utesknieniem!!! kochana uwielbiam Cie odwiedzac,pozdrawiam.halina

    OdpowiedzUsuń
  2. Już się nie mogę doczekać bo szukam pomyslu na jadalnie. Po łazience czas na drugi etap. Przyjemnego dekorowania😃

    OdpowiedzUsuń
  3. Jestem bardzo ciekawa nowych aranżacji.Twój blog to taki balsam na wszystko,czyta się i robi się cieplej na duszy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za poświęcony czas... :)

Udostępnij