31 maja 2016

W bieli i fiolecie

   Prace remontowe trwają. Do końca tygodnia muszę skończyć malować kuchnię, bo w poniedziałek kładziemy podłogę. Kuchnia i pokój dzienny - tu już z górki. Łazienkę odkładamy na jesień.
Zdradzę Wam, że tym razem będzie bardziej praktycznie. Jaśniej, bardziej minimalistycznie - choć chcę, by było stylowo i oryginalnie, a przede wszystkim praktycznie. Konieczne były pewne zmiany. Musimy urządzić nowe stanowisko komputerowe. Sekretarz drewniany, w którym dotychczas stał komputer, niestety już nie będzie przydatny. W pokoju stanie malutkie biurko. Będzie też nowa komoda. I stół. Wszystko czeka na złożenie.
Ja staram się nie zwariować :) Pracuję jako dziennikarz, robię reportaże, a w międzyczasie remontuję i maluję. Nie narzekam, wręcz przeciwnie. Taki natłok prac bardzo pozytywnie mnie napędza ;)

Ostatnio w moim Siedlisku (moim, bo jak zapewne wiele z Was pamięta, że wychowałam się na wsi o nazwie Siedlisko), ostatnio odbyło się Święto Bzów. W zeszłym roku nie wzięłam udziału w kiermaszu na terenie zamku, gdyż robiłam zdjęcia do reportażu. W tym roku już stanęłam ze swoimi pracami. Byłam zdumiona tak pozytywnym odbiorem :) Wiele z prac powędrowało do nowych domów i moje Janioły, tym razem malowane na większych formatach, będą strzegły nowych właścicieli :)

Przy okazji bzowego święta musiałam zmalować coś.. w klimacie. Pochwalę się przy okazji, że moja Bzowa Panienka wygrała konkurs na najpiękniejsze rękodzieło. Zajęłam pierwsze miejsce i pękałam z dumy :)

Wybaczcie, że tak chaotycznie piszę, ale jestem w biegu..

Ach.. Zaglądajcie do mnie, bo już wkrótce ogłoszę konkurs. Ale o tym za jakiś czas... :)Oto mój konkursowy... ...i inne.. bzowe..malowane na rustykalnych dechach..
Życzę Wam liliowego tygodnia!!
:)

5 komentarzy:

 1. Pięknie malujesz - podziwiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastycznie uchwyciłaś piękno bzu, gratuluję wygranej. Powodzenia w dalszych pracach remontowych : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Kasiu. Wytrwałości życzę:):):):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu Janioły śliczne, bez jak z bajki :) Nie mogę się doczekać efektów zdjęciowych Twojego wyremontowanego mieszkania, mam nadzieję, że podzielisz się z czytelnikami swoim nowym lookiem wnętrz :) Pozdrawiam serdecznie:) Agnieszka G.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje wygranej, nie dziwi mnie pierwsze miejsce anioł jest piękny nie można oderwać od niego wzroku :) i ten klimat bzowy aaaa pozytywnie zazdroszcze i pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za poświęcony czas... :)

Udostępnij