niedziela, 31 stycznia 2016

Zmiany... czyli spełniam marzenia ;)

   Moi Drodzy,
czasem tak w życiu bywa, że potrzebne są zmiany. Nie tylko po to, by doznać nowego i skończyć z nudą. Czasami zmiany są prawdziwym ratunkiem dla duszy.
Jakiś czas temu straciłam serce do sklepu. Zapewne wielu z Was zauważyło... . Stało się tak dlatego, że z czasem sklep stał się tym, czego bym sobie wcześniej nie życzyła - miejscem sprzedaży dodatków holenderskich, który w sieci tyle... . Prowadzenie sklepu przestało mnie cieszyć. A to dlatego, że moim marzeniem było prowadzić sklep, w którym będą tylko, albo głównie moje prace.
   Postanowiłam więc, że zawieszamy sklep. Jego miejsce zajmie internetowa Galeria RUSTYKALNY DOM, w której prezentować będę swoje rękodzieło.
Galeria nie będzie już sklepem, lecz moją wizytówką. Niemniej jednak gdyby ktoś z Was chciał coś zamówić, wystarczy, że skontaktuje się ze mną mailowo:)
Witryna w końcu stanie się tym, czym miała być. A ja odzyskałam chęć tworzenia i dzielenia się z Wami tym, co kocham:)))

   Już od jutra sklep stanie się Galerią. I od jutra pojawiać się w niej będą moje prace. Mam nadzieję, że będziecie częstymi gośćmi :)

   Dziś dzielę się z Wami moim najświeższym rękodziełem - wiankiem z drewnianych plastrów (dębu i olchy). Wianek utrzymany w moim ukochanym, rustykalnym stylu :)

Mam nadzieję, że zmiany wyjdą mi na dobre. Was serdecznie zapraszam od jutra do wizyty na stronie rustykalnydom.pl.
A teraz życzę Wam miłego wieczoru
:)

9 komentarzy:

 1. Świetny pomysł na wianek, ja zdjęłam swój świąteczny i myślę co powiesić. Czekam na otwarcie galerii : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za zmiany. Tworzysz piękne dekoracje :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rok temu i ja postanowiłam otworzyć własną Różaną Pracownie i dać moim Różanym Gościom to czego będą potrzebowali i co przyniesie im radość...tak jest do teraz i nie żałuję ani chwili, a każde zamówienie jest dla mnie wyzwaniem przez co nigdy się nie nudzę i czuję spełnienie...
  dlatego Kasiu życzę Tobie spełnienia i radości z tego, co sobie zaplanowałaś, niech Twoja pasja będzie okazją do trwania w szczęściu, bo wiem jakie to ważne...
  Aga z Różanej

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia i spełnienia planów oraz wytrwałości. A wianek prosty i genialny :) Nieśmiało chcę Cię zaprosić na mojego bloga gdzie właśnie ruszył pierwszy organizowany przeze mnie konkurs:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że zdecydowałaś się na ten krok, mam nadzieję, że teraz będziesz zadowolona, tego z całego serca Ci życzę.

  Wianek piękny, bardzo fajny pomysł!

  pozdrawiam, ANia

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasiu, wspaniały pomysł, tam gdzie serce, tam radość i spełnienie :) Życzę Ci cudownych gości i wielu zadowolonych klientów :) Najnowszy wianek po prostu niezwykły! SUPER! :) Pozdrawiam Cię Kasiu :) Aga G.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za poświęcony czas... :)

Udostępnij