Witam;)
Zapuściłam się ostatnio z pisaniem, wiem.. Wszystko za sprawą natłoku spraw i pomysłów.
Dopadła mnie mania tworzenia i od kilku tygodni okupuję targi staroci;))
Zakupiłam trochę sprzętu do przeróbki (drobne mebelki, dekoracyjne dodatki) i wyżywam się twórczo wypróbowując nowe techniki i pomysły. Mój M.ostatnio się ze mnie śmieje..patrzy na mnie siedzącą z kubłem kawy w dłoni i wpatrzoną w jakże ciekawą ścianę i komentuje "oj, zwoje w mózgu pracują pracują..." ;))
No tak, a oto efekty i to, co zamierzam przerobić...
tą witrynkę zamierzam przerobić..
 |
powyżej skrzynka na winko; przed przeróbką miała kolor sosny i ponaklejane dookoła gałązki sztucznego bluszczu;) |
 |
tablica reklamowa którą wykonałam dla koleżanki i taki tam obrazek.. |
 |
a na powyższym zdjęciu stolik który niedługo zyska nowy kolor.. |
 |
.. i koszyk na rozmaite przydasie przerobiony z czarnego, napis Bistro (choć mi się równie podobał) zastąpiłam francuską etykietą.. | | | | | | | | | | | | | |
|
To tyle póki co.. Mam jeszcze w zanadrzu kilka ciekawych cudeniek, ale pokażę innym razem. Teraz przygotowuję drobiazg na candy.
Ach, jeszcze coś. Proszę byście trzymali za mnie kciuki (mój M.trzyma figi, ponoć też pomaga;) ) bo coś zaplanowałam, teraz czekam na efekt, nie wiem tylko, czy mi się uda..ale cśśśś ;))
Tymczasem miłego dnia!!
;)