16 grudnia 2010

Kartkomania;)

Witam po długiej przerwie.
Od razu się tłumaczę - zastój w pisaniu bloga wynika z chwilowego (jak mniemam) natłoku prac w domu. Jestem w trakcie urządzania pokoju córci, sprzątania mieszkania przed świętami i.. produkowania w skali niemalże już masowej;) kartek świątecznych. Zaczęło się od wizyty w sklepie papierniczym i wygrzebania wspaniałych, cieszących moje łakome na błyskotki oko kartek ozdobnego papieru. Wykonałam kilka kartek dla siebie, potem około dwudziestu do pracy (wysyłane były do różnych instytucji); potem kartki spodobały się Pani E., Pani M., Pani B. ... ;)) i poszło hutrowo. Teraz już ukończyłam ostatnich 10 sztuk na zamówienie. Oczywiście robótkę zwieńczyła sesja. Kiepska bo kiepska, ale jest;)Mam naprawdę dużo pracy. Niemądrze troszkę pogrążyłam się w remoncie przed świętami, ale... Łóżko przyjechało do mnie niespodziewanie wcześnie, stąd nieodparta chęć robienia kolejnych elementow wystroju pokoiku.
Ach tak, co do łóżka.
Chwaliłam się już, że sama je zaprojektowałam. Koncepcja się trochę zmieniła przy składaniu zamówienia, bo miało być czarne, ale- jak pisałam- Pan W. doradził jasne. Druga sprawa, zaznaczyłam, że nie przepadam za serduszkami, kwiatkami itp., choć ostatecznie powierzyłam zadanie wykonania Panu W. i całkowicie jemu zaufałam. I mam kwiatki. Ale wierzcie mi, kiedy to łóżko zobaczyłam (jeszcze nie zmontowane), kolokwialnie mówiąc szczęka mi opadła.. ;)) Nawet sam Pan wykonawca widząc zapewne moją zaskoczoną papuchę w kształcie :D podsumował: "piękne, nie..??" :))
Zdjęcia jeszcze nie pokazuję, bo w pokoju panuje ogólny chaos, w dodatku jestem przed malowaniem ścian.. Pokażę pokój w całej okazałości w styczniu, gdy dojdą mebelki.
Teraz jestem na etapie gromadzenia cudeniek do ozdobienia małego królestwa (TCKLN czyli To Co Kasiulki Lubią Najbardziej - zbiór niekoniecznie pożytecznych drobiazgów, bez których mój dom nie byłby moim domem;) ) oraz wykonywania elementów z metalu (maluję podpory do półki i starą lampę w zamkowym stylu). Nadmieniam przy okazji, że chcę sprzedać lampę, która w chwili obecnej wisi u córeńki. Zdjęcie jest w poście o pokoju małej, jakoś tak stosunkowo niedawno publikowałam. Lampa ma 3 latka, w b.dobrym stanie, no i naturalnie przerobiona przeze mnie z wykorzystaniem decoupage'u;) Zainteresowanych proszę o maila.
To tyle.. uciekam do łóżeczka. Wczesne wstawanie mnie wykańcza. Dla mnie wstać o 6:00 to tak jakby wstać o 2:00 w nocy. Natomiast ilość snu, która mnie satysfakcjonuje, to min.10h ;)) Teraz mamy 20:00... zaraz.. zanim się umyję.. przebiorę... to już TYLKO 9h...matko, uciekam!!!
Ściskam;))

11 komentarzy:

 1. Rewelacyjne karteczki.
  Nie dziwię się,że masz tak dużo zamówień.
  Nie mogę doczekać się fotorelacji z pokoiku córci.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne karteczki , ale dawaj szybko te łóżkowe fotki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karteczki śliczne masz talent dziewczyno. Koniecznie łóżeczko pokaż choć kawałek. Ale jestem ciekawa;-).
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajniste karteczki, ależ jestem ciekawa tego łóżka i tej lampy zamkowej :)) Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się przyszłam zgodzić ze wszystkim... i z olejowaniem i z dekompletowaniem, bo to nuda do kwadratu i łatwizna i z tym, że smykałkę wielką masz do kartek! Są idealne! Bardzo wysmakowane i nie ma przerostu formy nad treścią, czyli idealne:)
  Nie mogę się doczekać zdjęć po remoncie, bo jesteś chyba jedną z niewielu której nie przykleił się pędzel z białą farbą do rąk:)
  Pozdrawiam Cię serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne karteczki :)
  Z niecierpliwością czekam na odsłonę łóżka :)
  Pozrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Kartki naprawdę pomysłowe i ładne:)

  pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zakartkowałaś się rzeczywiście ale za to z wdziękiem...gdzie te fotki łóżka!!!czekam:)Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. ojej, kartki przepiękne...

  Pozdrawiam serdecznie ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia już teraz życzę Ci rodzinnej, ciepłej atmosfery i niezapomnianych wzruszeń.

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochana, życzę Ci dużo spokoju, radości i ciepła duchowego w te najpiękniejsze dni roku.
  WESOŁYCH ŚWIĄT !!! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za poświęcony czas... :)

Udostępnij