17 sierpnia 2018

Expo Kraków - zapraszam

   Myślałam, że wcześniej podzielę się z Wami relacją z budowy wiaty, ale prace się przedłużyły ze względu na fakt, że Radek się dość poważnie rozchorował. Sytuacja już opanowana, budowniczy wyleczony, a to najważniejsze. Teraz pracujemy jak mróweczki, by nadrobić zaległości.

Dziś dzielę się z Wami bardzo sympatyczną informacją. Otóż zostałam zaproszona do udziału w Targach Expo w Krakowie, w charakterze gościa. Strasznie to miłe!!!!!! :))))
Gościom Targów będę doradzać w kwestii aranżacji i dekoracji wnętrz. Będziecie mogli ze mną zwyczajnie pobajdurzyć, a ja - podczas jednego z wykładów - opowiem Wam o tym, jak wyglądała moja (baaardzo wyboista) droga do spełnienia marzenia - kupna wymarzonego domku ;)
 Dopieszczam jeszcze szczegóły dotyczące swojego udziału w Targach, więc jak tylko będę znać więcej szczegółów, poinformuję na łamach bloga.
Zdradzę tylko, że będę miała wejściówki dla chętnych czytelników ;)   Podczas Targów wystąpią też inne fajne i zdolne blogerki (informacja na poniższym plakacie), a także Darek znany z programu w HGTV, "Darek solo". 


   Strasznie się cieszę na myśl o udziale w Targach, ale też o wizycie w Krakowie, no i w naszej kochanej Ściborówce :) Z Danusią nie widziałyśmy się szmat czasu, jestem ciekawa zmian, jakie zaszły w jej klimaciarskim siedlisku.

   Zapraszam Was do zaglądania na bloga - już niedługo Konkurs ;) Muszę Was troszkę porozpieszczać za ten czas oczekiwania na kolejny post :) Mamy teraz sporo pracy w leśnym, bo pogoda sprzyja. Budujemy wiatę i wykańczamy słupy przy furtce. Szczęśliwa jestem, bo kilka dni temu udało nam się na wyprzedaży kupić kilka przęseł ogrodzenia za 30zł/sztuka, a wcześniej kosztowały prawie 100zł... Jesienią, jak zdrowie pozwoli, zrobimy kawałek ogrodzenia, po wschodniej części ogrodu.
Jeśli ciekawią Was nasze poczynania, zapraszam do śledzenia Rustykalnego na Instagramie - czasem wrzucę coś na bieżąco, na szybkiego. 

   W mieszkaniu planuję wprowadzić kolor na ścianach. Ciepełkaaaaaa......!!!!!!

♥️♥️


1 komentarz:

Dziękuję Ci za poświęcony czas... :)

Udostępnij